O nas

Firma NOVA Sp. z o.o. powstała w 1996 roku. Od pierwszych latach istnienia jej działalność wyraźnie kierowała się na sprzedaż i instalację sklepowych bramek antykradzieżowych. W miarę pozyskiwania kolejnych Kontrahentów, charakter zleceń stopniowo się zmieniał, co wymagało od Firmy poszerzenia horyzontów działania i zapewnienia maksymalnej elastyczności w zakresie oferowanych usług.

Dzięki tym procesom NOVA Sp. z o.o. w ostatnich latach stała się jednym z największych dystrybutorów systemów oraz akcesoriów antykradzieżowych w Polsce. Naszymi Kontrahentami są zarówno obiekty użyteczności publicznej, duże sieci handlowe, jak i pojedyncze punkty sprzedaży.

Firma NOVA Sp. z o.o. oferuje swoim Kontrahentom również kompleksową realizację inwestycji w zakresie instalacji systemów zabezpieczeń, systemów ochrony obiektów oraz wszelkich instalacji niskonapięciowych wraz z usługami konserwacyjnymi.

Świadczymy swoje usługi nie tylko na terenie całej Polski, ale również poza granicami kraju. Długoletnia praktyka pozwoliła na zdobycie niezbędnego doświadczenia, aby realizować powierzane nam projekty na najwyższym poziomie – niezależnie od ich skali.

Aktywnie współpracujemy również z wieloma Agencjami Ochrony, Producentami oraz Firmami Instalatorskim w Polsce i zagranicą. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najlepszy wariant wykonania zabezpieczeń technicznych w połączeniu z profesjonalną ochroną mienia.